Bust size ile ilgili yorumum. Gerçek mi yalan mı?

Bust Size mini

Erkeklerin bir kadına baktıklarında ilk neye dikkat ettiklerini biliyor musunuz? – Hayır, gözleri değil – göğüsleri! Bir kadının güzelliğinin en önemli şıklarında biri de göğüs güzelliği dir. Bu yüzden eşim ne kadar iç güzelliğimi sevdiğini söylese de, ben Bust Size ile dış güzelliğime de çeki düzen vermeye karar verdim.

Hiç spaniyel köpeklerinin kulaklarını gördünüz mü? İşe benim göğüslerim de ikinci çocuktan sonra aynı onlar gibiydiler. Ne yalan söyleyeyim iğrenç gözüküyorlardı, 30 yaşında olmama rağmen sanki yaşlı bir ninenin göğüslerine sahiptim – fena sarkmışlardı.

Eşimin güzel göğüslü kadınları sevdiğini biliyorum, bir zamanlar bana bu yüzden aşık olmuştu zaten. Dediğim gibi ikinci bebeğimin emzirme dönemi bitince anladım ki geri dönüşü olmayan bir sürece girdim. Bir şeyler yapmazsam, hemde hemen, bir daha asla eskisi gibi çekici bir bayan olmayacağım. Tek çare estetik yaptırmak gibi geliyordu.

Bust size ile ilgili yorumum

Eşim karşi çikti, silikon dolu göğüslere dokunmak istemiyorum dedi. Bu işi bana bırak diyerek konuyu kapattı. Yaklaşık bir hafta sonra kapıya Bust Size diye krem getirdiler, meğer eşim göğüslerimi güzelleştirmek için ısmarlamış, artık kim akıl vermiş bilemiyorum. Hevesini kırmak istemedim ama, bence boşa para kaybı.

Bust size nedir, hangi durumlarda etkilidir?

Bust size göğüs büyütme ve formunu geliştirmek adına üretilmiş en iyi kremdir. Alanında ondan iyisi yoktur. Ürünün avantajları sayesinde tüm kadınlar hiç çekinmeden kullanabilirler. Ürünün sağlığa hiç bir zararı yoktur. İçeriğindeki son derece doğal bileşenler sayesinde kremin etkisi yumuşak ve etkindir.

Bust size kremi sadece göğüs cildinin yapısını sıkı ve elastik yapmakla kalmaz, hacmin de artmasını sağlar. Doğuştan küçük memeye sahip kadınla için bu inanılmaz bir fırsattır.

Doktorların yorumlarına bakılırsa Bust size kremi göğüslere sadece hacim vermek ve görünümü güzelleştirmek ile kalmaz, cildin gençleşmesine de vesile olur. Çok özel bileşenleri sayesinde hücrelerin yaşlanma sürecini yavaşlatır ve çatlakları önler.

Bust size kremini doktorunuza danışmadan da güvenle kullanabilirsiniz. Bu krem tüm gereken testleri geçmiş ve kullanıcı tarafından sadece olumlu tepkiler almıştır. Başka bir büyük artı da – uygun fiyatı. Çok idareli tüketildiği için bir kutu Bust size 3-4 haftaya yetiyor, bu süre içinde zaten genellikle itkisini görmek mümkündür.

Bust size içeriğinde neler var?

Ürün zengin kompozisyona sahiptir. Üç güçlü ana bileşim sayesinde krem en kısa sürede etkisini gösterir, kadına güzelliğini gerikazandırır.

  • Puerariya Mirifika kökü ekstraktı – cildi besler, olumsuz dış faktörlerin etkisinden korur.
  • Gül yağı – yenileyici özelliğe sahiptir, yumuşatır, çatlakları giderir, ortaya çıkacak olan yeni kusurları önler.
  • Deoksimiroestrol – doğal bir hormon türüdür, süt bezlerini geliştirmekte yardımcı olur. Cildi gençleştirir ve göğsün büyümesini sağlar. Şık bir görünüm verir, cildin elastikiyetini artırır.
  • Aloe vera – nemlendirir, çatlakları önler.
  • Devekuşu yağı – istenmeyen pigmentasyondan kurtarır, gençleştirir.
  • Karbonhidrat enzimi – göğüslere doğru şekil verir.
  • Vitaminler – cildin yenilenmesini hızlandırır.
  • Kızılcık özü – ferahlatıcı bir etkiye sahiptir.

Kullanım talimatları

Krem mutlaka temiz, kuru cilde sürülmelidir. Önce dairesel hareketlerle masaj yaparak sürmek gerek, göğüs derisinin kremi tamamen emilene kadar. Masaj yapmayı 5-10 dakika devam etmek gerek.

Hareketleriniz hafif ve nazik olmalı. Cildi sıkıştırmamaya,ezmemeye dikkat edin ki süt bezlerine zar gelmesin. Daha sonra kremin tamamen kurumasını gerek.

En iyi sonuca ulaşmak için ürünü günde 2 kez 3-4 hafta boyunca kullanmak gerek.

Benim deneyimim

Kremin görünüşü ile pek etkilendiğimi söyleyemem, bildiğiniz krem işte. Onun işe yarayacağını da sanmıyordum. Hem zaten benim göğüslerimin büyümelerine ihtiyacım yoktu. Tek istediğim – eski formuna geri dönmesi, kalıbının daha yuvarlak ve daha öne çıkmış olması. Üzgünüm ama bu istediklerime sadece krem ile ulaşabileceğine inanmıyordum.

Bust size kremi

Neyse, eşimi kırmamak adına katlanmaya karar verdim. Her gece banyodan sonra ve her sabah kendi elleriyle kremi göğüslerime masaj yaparak sürdü. Vay be! Bir de önceden istemiyordum. İşte ben buna ikisi bir arada derim.

Ürünün %100 doğal olması hoşuma gidiyor, ve bu sadece bir slogan amaçlı söylenmiş bir şey değil. Gerçekten de bileşiminde herhangi bir sintetik yada suni bir element yoktur. Bu arada kremin kıvamı da kokusu da süper.

Bir ay sonra gözlerime inanamıyordum, eskiden olduğundan çok daha güzel gözüküyorlar. Üzerindeki kıvrım ve kırışıklıklar gözle görülür bir şekilde kayboldu, göğsüm ise daha esnek bir hal aldı. Cildim yumuşacık, pürüzsüz. Hatta göğüslerim bir beden daha büyüdüler. Artık yeni sütyenlere ihtiyacım var. Daha seksi, parlak iç çamaşırlar giyebilirim artık.

Bu muhteşem bir şey! Kendimi hiç bu kadar emin ve güzel hissetmemiştim. Uzun zamandan beri ilk kez bikini giydim. Eşimin bana bakışları dünyanın bütün komplimanlarından daha anlamlı. Kabul ediyorum, sadece bir krem ile böyle bir sonuç alabileceğime inanmamıştım. Yanılmışım. Eşime gerçekten minnettarım, benim bıçak altına yatmama izin vermediği için.

Bust Size Türkiye’de nereden alınır, nasıl elde edilir

Muhteşem sonuca varmama rağmen, bu sefer kendim 2 tane daha ısmarladım. Ne olur ne olmaz diyerek. Etkisine bayıldım ve devamlı kullanmaya karar verdim. Şimdiden bazı arkadaşlar sırrımı merak edip, onlar için de

resmi web sitesinden

sipariş vermemi istiyorlar.

Maalesef bu ürünü Türkiye’de hiç bir eczanede bulamazsınız. Elde etmek isteyen internet adresindeki formu doldurmalı, yada telefon numarasını arayarak siparişini verebilir. Bust size göğüs büyütme kremi yaklaşık 4-5 gün içerisinde evinize teslim edilir.

12345 (348 votes, average: 4,70 out of 5)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir