Collamask ile ilgili yorumum. Doğru mu, yalan mı?

Collamask mini

Kimse yaşlanmak istemez, ama maalesef bu kaçınılmazdır. Önemli olan yaşla gelen değişikliklere hazır olmak. Ben şimdi collamask ile orta yaşın tadını çıkarıyorum.

Ben hayatımı eşime, aileme adamış biriyim. İyi bir eğitimim olmasına rağmen uzun yıllardır ev hanımlığı yapıyordum. Hayatımdan memnundum – iyi bir eş, güzel çocuklar… hep böyle gider sandım, kendime hiç bakım yapmayı, yada çeki düzen vermeyi düşünmüyordum. Açıkçası 42 yaşında olmama rağmen 50’den fazla gösteriyordum.

Günlerden bir gün eşim beni terk etti. Kendine daha genç, daha güzel birini bulmuş. Biliyor musunuz, aynaya baktığımda ona kızamadım. Aynadan bana bakan kadın ben değildim. Bambaşka biriydi – daha solgun, yüzünde bir sürü kırışıklıkları olan yaşlı bir kadındı o. Depresyona girdim, psikolojik tedavi görmeye başladım.

Collamask ile ilgili yorumum

Bir sabah kalktığımda anladım ki bu böyle devam etmemeli. Anladım ki bu gidişte sadecegüzelliğimi ve öz güvenimi değil, kendime olan saygımı da kaybedeceğim. Bir şeyler yapmam gerekiyordu, estetik operasyonu bile düşündüm, ama bir türlü cesaret edemedim. En sonunda güzellik merkezinde çalışan arkadaşım collamask diye bir ürün tavsiye etti. Dediğine göre salonda kullanılan ürünlerden daha etkili ve en önemlisi de çok daha ucuz muş.

Collamask face mask nedir, ne işe yarar?

Collamask bir cild maskesidir, cildi nemlendirir, kolajen üretimini destekler. Ayrıca, hücreleri besler ve doku için gerekli tüm elementlerin emilmesini sağlar. Etkili bileşenleri sayesinde, gözle görülür şekilde keskin bir etki sağlıyor. Maske, vakitsiz yaşlanma ve solmaya karşı tüm belirtileri ortadan kaldırıyor. Tüm klinik testleri geçmiş ve gerekli sertifikalara sahip bir üründür. Maskenin patentli içeriği evrenseldir, bu yüzden doktorlar onu her deri tipinin kullanımı için önermekte.

Düzenli kullanıldığında 14 gün sonra ciltte gözle görülür değişimler başlar:

 • ufak kırışıklıklar gider;
 • deri gerilir;
 • derin kırışıklıklar daha az belirgin olur;
 • cildin tüm katmanlarını nemlendirir;
 • cilde ışıltı verir;
 • antioksidan etkisine sahiptir;
 • gözenekleri sıkılaştırır ve cildi temizler;
 • yaşlanma sürecini yavaşlatır.

İçeriğinde neler var da bukadar etkili bu maske?

Talimatında yazdığına göre maske doğal maddelerden oluşur ve asla alerji yada yan etki yapmaz. Her yaştan, her cilt için kullanılabilir. Gerçi parabenler de yok değil, bu da maskenin olmazsa olmazı, yapacak bir şey yok.

 1. Kollagen – en önemli madde. Cildin elastikiyetini arttırır, cildi sıkılaştırır, hücre yenilenmesini sağlar.
 2. Mavi kil – deriyi temizler, gözenekleri sıkılaştırır. Kan dolaşımını artırır ve metabolik süreçleri harekete geçirir.
 3. Aminoasitler – cildi iyileştirir, epidermisin koruma fonksiyonlarını arttırır.
 4. Betain – cild rengini iyileştirir, nemlendirir, kırışık oluşumunu engeller.
 5. Bitkisel yağlar – derin kırışıklıkları bile yok eder, cildi yumuşatır, pürüzsüzleştirir, nemin hücrelerin içinde kalmasını sağlar.
 6. Sodyum aljinat – cildi etkili bir şekilde nemlendirir, kırışıklıkları ve diğer kusurları siler, toksinleri atar.
 7. Uçucu yağlar karışımı – hoş koku verir, bakterileri yok eder.

Nasıl kullanılmalı

Uzmanlar bu maskeyi 25 yaş üstü tüm bayanlara önermekte. Collamask face mask uygulamadan önce cildin iyice temizlenmesi gerek, daha sonra maskeyi kalın bir tabaka halinde yüze sürmek gerek. Bu arada maske tüm kusurları kapatmalı. Göz çevresine sürülmez. Yaklaşık 20 dakika sonra ılık su ile yıkamak gerek.

Etkisini sabitlemek için, kullandıktan sonra yüzünüze herhangi bir anti-aging kremi uygulayabilirsiniz. Ürünün iyi sonuç vermesi için en az bir ay boyunca haftada 2 kez uygulanmalı. Daha sonra maskeyi zaman zaman kullanmanız yeterli olacaktır.

Ve benim deneğimim

Web sitesinde ki formu doldurduktan sonra beni aradılar ve siparişimi onayladılar. Birkaç gün sonra maskemi eve kadar teslim ettiler. Kutusu beklediğimden biraz küçükmüş, üzüldüm doğrusu. Ama önemli değil, işe yarasında, gerekirse yıne alırım.

Collamask face maskı haftada iki kez sürmeye başladım. Kıvamı ve kokusu çok hoşuma gidiyor. İçinde mavi kil olduğu için rengi – mavimsi. Su ile kolaylıkla çıkıyor. Eğer elinizdei maske krem kıvamında ise muhtemelen sahte ürün almışsınızdır. Orijinal collamask kıvamı daha kalındır.

Collamask face mask nedir, ne işe yarar?

Sürdükten 20 dakika sonra sıcak su ile yıkıyorum sonra kızımın bana hediye ettiği anti-aging kremim vardi (basit, ucuz bır şey), onu sürüyorum ve işime devam ediyorum.

İlk sonuçları 2 hafta sonra farketmeye başladım. Yüzümden solgunluk gitti, daha canlı bir ten rengine kavuştum. Dudağımın kenarlarında oluşmuş ufak kırışıklıklar yok oldu.

Bir ay sonra aynalara yeniden aşık oldum. Şimdi 10 sene önceki halime döndüm. Derin kırışıklıklar azaldı. Buna ek olarak gözenekler de kapandı, dış görünüşümü artık daha çok beğeniyorum. Doğruyu söylemek gerekirse herhangi bir maskenin bana yardımcı olacağına pek inanmıyordum. Ancak collamask’ın etkisini gördüm. Hala inanamıyorum. İnsanlar estetik operasyon yaptırdığımı düşünüyorlar. Ben ise sadece gülümsüyorum.

Sokakta kızım ile yürürken beni ablası sandılar, doğrusu hoşuma gitmedi değil. Eski eşim ise komplimanlar yağdırıp yeniden başlamayı bile teklif etti. Ben artık eski defterleri kapadım, yeni bir hayata yelken açıyorum.

Collamask face maske Türkiye’de nereden alınır, fiyatı nedir

Çok popüler bir ürün olduğundan son zamanlarda collamask taklitleri çoğaldı. Bu yüzden gerçekten orijınal bir maske almak istiyorsanız sadece

resmi web sitesinden

ısmarlamanız gerek.

Maalesef Türkiye’de hiç bir eczanede bulamazsınız. Fiyatına gelince – çok uygun, üstelik sık sık kampanyalar düzenlendiği için bazen sudan ucuza gelir. Ben öyle bir ana denk geldim, hemen 5 tane birden sipariş ettim. Artık her zaman bakımlı ve güzel bir bayan olmak istiyorum.

12345 (298 votes, average: 4,67 out of 5)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir