Hair Megaspray ürünü. Yorumların ne kadarı doğru ne kadarı yalan?

Hair megaspray mini

Biz kadınlar hastalıkta ve sağlıkta, her zaman güzel olmak isteriz. Hastalığı yendikten sonra nasıl Hair Megaspray saç bakım ürünü ile eski güzelliğime kavuştum sizlere anlatmak istiyorum.

Adım Ayşegül, 23 yaşındayım ve öğrenciyim. Geçen seneye kadar mutlu mesut hayatımı sürdürüyordum. Sonra aniden çok kötü bir hastalığa yakalandım. Hayatım bir anda alt üst oldu. Hastanede tam 5 ay kaldığım süreç içinde her gün bir sürü antibiyotik, kimya terapi ve sayamadığım daha bir sürü şey yapıldı, son darbeyi de sevdiğim adamdan aldım – beni terk etti. Okadar sterss altındaydım, bitkindim ki artık pes etmek üzereydim. Tam benim için hayat bitti derken, bir gün olumlu sonuçlar geldi. Hastalığımı yenmiştim, artık yeni bir hayata merhaba diyebilirdim. Sanki yeniden doğdum.

Hair megaspray nasıl kullanılmalı, nelere iyi gelir?

Ben hayata döndüm dönmesine de, saçlarım maalesef berbat haldeydiler. Tamamen iyileşmemden bu yana neredeyse bir yıl geçmesine rağmen ilaçların etkisinden dolayı saçlarım hala solgun, cansız ve hatta yer yer kellenmeler bile mevcuttu. Çok fena dökülüyorlardı. Ne denediysem hiç bir şey işe yaramadı. Dermotologa gittim, vitaminler içtim. Peruk bile takmayı düşündüm. İnsan içine çıkamaz oldum, içime kapandım, kompleks yaptım.

Günlerden birinde internette Hayir Megaspray reklamını gördüm. Doğrusu umursamadım, reklamlara pek inanmam. İki gün sonra o ürünün adını tekrar duydum, düşündüm ya doğruysa? Ya gerçekten işe yarıyorsa? Ve denemeye karar verdim, tabi önce bu ürünü araştırmam gerekiyordu, içeriğinde neler var, yan etkisi var mı – bunlar benim durumumda ki birisi için çok önemli. Hem sonuçta para vereceğiz değilm?

Hayir Megasprey nedir, nasıl çalışır?

Ürünün benim hoşuma giden en önemli tarafı – hiç yan etkisi yok! İçeriğinde sadece doğal maddeler bulunmakta, örneğin:

  1. Tarçın yağı ve organik kırmızı biber ekstraktı – yatıştırıcı etkisi vardır, bakterileri yok eder, iltihaplanmaya karşı mücadele eder.
  2. Isırganotu ve papatya ekstraktları – mükemmel şekilde yumuşatır ve kırılmaya karşı korur, saç köklerini güçlendirir ve boyadıktan sonra saçları iyileştirir.
  3. A vitamini – saç köklerini güçlendirir, büyümelerini artırır ve saç dökülmesini engeller.
  4. E vitamini – saç köklerine giden kan dolaşımını artırır, güneşin zararlı etkilerine karşı saçları korur, saçın doğal parlaklığını, yumuşaklığını ve gücünü korur.
  5. Avakado ve hindistan cevizi yağı – saç dökülmesini durdurur, fiziksel etkiler ve boyalara karşı korur, büyümeyi etkinleştirir, ipeksi ve sağlıklı bir parıltı verir.
  6. Argan yağı – mükemmel bir antioksidan, saç yüzeyinde filtre görevi görür, böylece saçları UV ışınlarından korur, hasar görmüş ve kuru saçların doğal yumuşaklığını geri kazandırır, saçları parlatır.
  7. Dulavratotu ağı – saç yüzeyini yumuşatır, derli toplu bir görüntü verir, kepeği yok eder, vitaminlerle ek besin ve bakım sağlar.

Çok güzel değilmi? Saçlarımın ihtiyacı olan tüm vitamin kompleksi bu üründe mevcut. Bir tek ürün bütün problemleri çözmeye yardımcı oluyor.

Yinede diğer kullanıcıların yorumlarını merak ettim, sonuçta en iyi bilgiyi, işe yarayıp yaramadığını onlardan öğrenmek gerek.

Enteresan olan – internette sadece iki olumsuz yoruma rastladım, onlarda bana pek inandırıcı gelmediler. Sanki o yorumları yazanlar mucize bekliyor muşlar gibi geldi bana. Bu sadece saç spreyi, ondan fazla bir şey beklemek yanlış olur bence. Üstelik doktorlar da tavsiye etmekte.

Hair megaspray nasıl kullanılmalı, nelere iyi gelir?

Spreyin temelinde oluşan bitkisel yağlar saçları olumlu etkiler, güçlendirir, zayıflamış saçlara güzel görünüm verir. Bu yüzden hair megaspray asla bir ilaç değildir, maske demek daha doğru olur.

Düzenli kullanıldığında saç köklerini güçlendirir, dökülmesini önler, büyümelerini sağlar, yaz güneşinden korur, UV ışınlarından korur, saç köklerini besleyerek kırılganlığı azaltır, antistatik etkisi sağlar, saçlara ışıltı ve ihtişam verir.

Hair Megaspray ürünü

En iyi sonucu alabilmek için nasıl kullanılmalı?

Spreyi temiz, kuru saçlara ve saç köklerine sıkmak gerek. Daha sonra saçları havluyla dolayıp bir saat bekletmek gerek. Sonrasında sadece iyice yıkamak kalıyor. Bukadar basit.

Benim deneyimim

Resmi sitesinin en altında bulunan telefon numarasını aradım, siparişimi verdim. İsteyen formu da doldurabilir. Hayir Megaspray fiyatı çok uygun olduğundan iki tane birden ısmarladım, ne olur ne olmaz diye.

Saçlarıma ve koklerine iyice sıktım, sonra havluya doladım ve o halimle televizyonun karşısına geçip film izledim. Bir saat sonra duşa girdim. Saçlarımı kuruttuğumda etkisini hemen fark ettim.

İlk günden tabi hemen saçlarım gürleşmedi, öyle bir şey zaten beklemiyordum. Yine de saçlarım (daha doğrusu onlardan geriye ne kaldıysa) yumuşacık oldular. İlk kez acı çekmeden tarayabildim. Hem günde sadece bir saatimi alması güzel, hiç sevmem öyle uzun süren prosedürleri.

Bir haftalık kullanımdan sonra saç yapısının güçlendiğini fark ettim. Kellenmiş bölgelerde bir kaşınma başladı. Sanırım saçlar büğümeye başlamıştı bile. Dökülme tamamen durmuştu.

İkinci ayın sonunda hiç çekinmeden sokağa çıkabiliyordum. Peruğa veya şapkaya artık hiç ihtiyacım yok. Rüzgarda güçlü saçlarımın savrulmasına bayılıyorum. Ve biliyor musunuz, galiba yeniden aşık oluyorum, yarın yemeğe gidiyoruz…

Nereden, nasıl sipariş verilir, fiyatı nedir

Hayir Megaspray maalesef eczanelerde satılmaz, bu yüzden

sadece resmi web sitesinden

ısmarlamak gerekiyor. Bu arada o adresi ararken karşıma bir sürü sahte mal pazarlayan siteler çıktı. Üstelik onlardaki uyduruk ürün çok daha pahalı. Lütfen dikkatli olun.

Orijinal saç bakım ürünü sadece güvenlik kodu
içeren orijinal paketlerde satılır. Ve eve kadar kurye ile teslim edilir.

12345 (304 votes, average: 4,78 out of 5)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir