Ortalığı kasıp kavuran Goji Berry Cream hakkında her şey: nerede satılır, fiyatı, etkisi

Ortalığı kasıp kavuran Goji Berry Cream hakkında her şey: nerede satılır, fiyatı, etkisi

Ben 37 yaşında bir bayanım. Bu güne kadar hep modellik ile uğraştım ve bilirsiniz böyle bir işi yapan insan her zaman güzel ve bakımlı olmalıdır. Bu nedenle ben çok dikkat ederim sağlığıma ve güzelliğime. Vücudum ile bir problemim yoktu, çünkü hafta 3 kez spor salonuna gidiyorum, ama işte son 5 yılda cildimde ciddi değişimler meydana geldi: artık eskisi gibi sıkı değildi ve mimik kırışıklıkların yanısına, birde daha derinleri oluşmaya başlamıştı. İmdadıma Goji Berry Cream yetişti…

Bir aralar daha genç görünmek için farklı ilaçlar, kapsüller, iğneler ve kremler denedim, ama sonucu ya çok kısa sürdü, ya çok pahalıydı, yada hiç bir işe yaramamıştı. Bir gün en yakın arkadaşım seyahatlerinden birinden bana numune krem getirmiş. Dediğine göre, bu yaşlanma karşıtı yüz kremi yurt dışında son zamanlarda büyük popülarite kazanıyor. Kullanan kadınların hoşuna giden en önemli tarafı – terkibinde sadece doğal maddelerin bulunması.

Goji berry cream içinde goji meyveleri ve diğer doğal maddeler

Ciltteki kuruluk, nem kaybı, kollagen ve vitamin yetmezliği derinin solgun görünmesine ve esnekliğini kaybetmesine neden olur – bu da her gün meydana gelen yeni kırışıklıklar demektir.  Geçen her sene dokuyu korumak daha zor oluyor, ve bu da tabii, daha etkili kozmetik ürün aramamıza neden oluyor.

En iyi sonucu görebilmek için Goji Cream nasıl kullanılmalı

Gençleşme adına en son geliştirilen Goji krem çok faydalı goji meyveleri içermekte. Bu meyveler çok sayıda farklı amino asitler, demir, betain, vitamin c ve b içerir. Bu birleşim insanın tüm vücut dokularını olumlu etkiler. Cildi korur, vitamin ve mikro-elementler ile zenginleştirir.

Kremin formülü sayesinde garanti cilt kusurlarından ve kırışıklıklardan kurtulacaksınız. Kendisi en derin epidermis tabakalarına nüfuz ederek cildi mineraller, vitaminler ve biotin ile besler.

  • En önemli ana madde – goji meyvesinin özü. Aminoasitlerle zengin bu madde antioksidan özelliğine sahiptir.
  • Kremin etkisini arttırmak için bileşimine likopen dahil edilmiştir.
  • İçinde az sayıda hyaluronik asit bulunması kreme yaşlanma karşıtı etkisi veriyor. Cilde elastikiyet verdiği için kırışıklıklar düzelir.
  • Godji krem paraben gibi ucuz koruyucu maddeler içermez.

En iyi sonucu görebilmek için Goji Cream nasıl kullanılmalı

Bu mucizevi kremi ister sabah kalktığınızda, ister akşam uyumadan önce sürebilirsiniz. Kullanımı çok basit ve diğer kozmetik ürnler gibi fazla zamanınızı almaz. Yapmanız gereken temel 3 adımı uygulamak:

  1. Yüzünüzü sabun ile yada tonikle temizleyin, kurulayın.
  2. Göz ve dudak çevresinden kaçınarak yüzünüze Godji çileği kremini sürün.
  3. Masaj yaparak deriye emilmesini sağlayın. Etkisini hemen göreceksiniz.

Anti-aging formülü o kadar güçlüdürki kosmetologlar 2 haftalık devamlı kullanım sonrası kırışıklıklarınızdan garanti kurtulacağınızı belirtmekte.

Neden ben Goji Berry Cream’i diğer kremlere tercih ettim?

Bu gün İnternet’te merak ettiğiniz her sorunun cevabını, yada her ürün hakkında insanlardan gelen gerçek yorumları okuyabilirsiniz. Ve tabii ben de Goji berry cream hakkında bilmek istediklerimi İnternet’ten öğrendim. En çok merak ettiğim – kullanan kadınların düşünceleri ve gerçekten işe yarayıp yaramadığı.

Gördüğüm kadarıyla yorumların çoğu olumlu. Bayanların yaklaşık % 95 sonuçlardan baya memnun kalmış. Anlattıklarına göre 1,5-2 hafta sonra gözle görünür bir şekilde kırışıklıkları azalmış, ciltleri daha esnek olmuş. Peki olumsuz yorum yok mu? – Elbette var.

Anladım ki Goji Berry Cream hakkında olumsuz şeyler yazan insanlar genellikle hayatları boyunca kendilerine hiç bakım yapmamış insanlardır. Bu insanlar 45-50 yaşına gelince sadece bir tek krem sürerek hemen 20 yaşında bir kız gibi görüneceklerini sanıyorlar. Yok öyle bir şey! Güzel olabilmek için her zaman bakımlı olmak gerekir. Nemlendirici kremler, maskeler ve tabii Goji krem her bayanın evinde bulunmalıdır.

Goji berry cream içinde goji meyveleri ve diğer doğal maddeler

Benim gençleşme yolunda ki netice ve önerilerim

Arkadaşımın getirdiği numunelik krem iki sefer sürmeme yetti. Onda bile fark ettim ki yüzüm baya gerildi ve cildim daha yumuşak oldu. Merak ettim – önerildiği gibi 2 hafta kullanırsam neler olacak diye ve hemen eczaneleri taramaya başladım. Gitmediğim, bakmadığım yer kalmadı. Maalesef hiç bir yerde ve hiç bir eczanede bu krem satılmıyormuş. Bende daha sonra resmi sitesinin adresini buldum ve İnternet üzerinden sipariş verdim. Yaklaşık 3-4 gün sonra kremi iş yerine kadar getirdiler. Kurye çocuk, sağ olsun çok anlayışlı çıktı, ona ayrıca teşekkürler. Kremin kokusu ve kıvamı güzelmiş, hoşuma gitti. Ve devamlı bir şekilde her sabah sürmeye başladım.

Bir hafta sonra fark ettim ki ufak mimik kırışıklıkları kaybolmuş ve göz çevresinde ki cildim de daha sıkılaşmış. İki hafta sonra benim görünüşüm açıkça iyi yönde değişti. Aradan bir ay geçti. Kremi hala sürmeye devam ediyorum. Sonuçlar gerçekten şaşırtıcı – 10 yaş gençleştim diyebilirim. Artık kesinlikle eminim –  eğer tüm önerilere uyarsanız godji meyvesi kremi gerçekten işe yarıyor ve bu yalan değil. Ben şahsen kendi üzerimde denedim ve çok memnun kaldım. Herkese öneririm.

Taklitlerinden kaçının! Orjinal Goji Berry Cream nereden alınır

Dediğim gibi, maalesef bu krem eczanelerde bulunmaz. Kendinizi yormayın bile. Hatta Amazon’da bile aynısını göremedim. Ben resmi sitesinden sipariş verdim, bence siz de öyle yapın, ne olur ne olmaz. Hem bu aralar kremin çok fazla istek olduğu için taklitleri çoğalmış.

Resmi web sitesine link

Ürünün maliyeti beni çok şaşırttı, bir de gösterdiği etkiyi göz önünde bulundurursak – çok ucuz. Üstelik çok şanslıyım ki kampanyaya denk geldim ve kremi yarı fiyatına aldım. Bence sizde bu fırsatı kaçırmayın.

12345 (234 votes, average: 4,52 out of 5)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir