Varis savaşında bir numara krem Varison hakkında her şey – gerçek mi, yalan mı?

Varis savaşında bir numara krem Varison hakkında her şey – gerçek mi, yalan mı?

Varis probleminin genetik olduğunu ve anneden kızına geçtiğini biliyor muydunuz? Ben bu problem hakkında her şey biliyorum. Annem uzun yıllar ayak ve bacak ağrısı çekti, şimdi de ben çekiyorum. Daha doğrusu, yakın zamana kadar çekiyordum, taa ki Varison ile tanışana kadar. Ben en iyisi baştan anlatayım…

Ömrüm boyunca annemin bacak ağırısından feryat etmesini dinledim. Hep derdi: “kızım sağlığına dikkat et, bir gün senin de başına gelebilir” – diye. O günün gelmesi uzun sürmedi. Daha ilk çocuğuma 6 aylık hamile iken ayaklarım şişmeye başladı, daha sonra varisler meydana geldi. Hamileliğimin son aylarında öyle bir hale geldim ki artık neredeyse yürüyemez durumdaydım, bu yüzden çocuğumu sezaryen ile doğurmak zorunda kaldım.

Doğumdan sonra durum biraz düzeldi sanki, ama ağrılar ve çirkin varisler olduğu gibi duruyorlardı. Doktorlar çareyi ameliyat masasında görüyorlardı. Ben ise çok korkuyordum. Buna rağmen başka çarem de yoktu, ne ilaçlar, ne merhemler denedim – hiç biri işe yaramadı. Daha sonra tanıdık bir eczacı bana Varison adlı krem almamı önerdi. Yalnız dediğine göre eczanelerde bu krem bulunmazmış, firmanın politikası böyleymiş – sadece internet üzerinden satışlar yapılacakmış. Doğrusu merak ettim nasıl bir şeymiş ki bu krem, hiç bir yerde bulunmuyor.

Varislere karşı Varicobooster – gerçek mi, değil mi?

Varison nedir, hangi problemlere iyi geliyor?

Bu krem ayaklarınızda ki bütün günün yorgunluğunu atmanıza yardımcı olur. Venöz hastalığın belirtiler – şişmiş damarlar, kılcal damarların belirginleşmesi, bacaklarda ağırlık ve şişme sadece bir kaç gram krem sayesinde yok olur. Bunun dışında Varison kremi önleyici etkiye sahiptir: kan dolaşımını uyarır, canlandırır, yorgun kasları rahatlatır, ayak cildini besler ve nemlendirir.

Böyle bir krem özellikle bütün gün topuklu ayak kabı giyen bayanlar için çok faydalı olacaktır. Krem varison bu sorularla çok etkili mücadele eder, işin sırrı – en son teknoloji ve tamamen doğal bir terkip.

Kremin etkisini sağlayan ana maddeler

Tamamen doğal bileşenlerden oluşan bitkisel krem Varison hastalık belirtilerini çok etkili bir şekilde ortadan kaldırır. Hiçbir GDO, parfüm, paraben, renklendirici ve koruyucu madde içermez. İşte onun içerdiği malzemeler:

  • Kafein ve ginko biloba – hücrelerin yenilenmesine yardımcı olur, kan akışını düzenler, bakım sağlar, enerji verir, dokuların metabolizmasını etkin kılar.
  • Pelin, papatya özü, mentol, ısırgan otu – kılcal çatlakları onarır, deriyi bakterilerden arındırır, Ayaklara serinlik ve rahatlık verir.
  • At kestanesi ve huş ağacı yaprakları – deri üzerinde ki pürüzleri onarır, bacaklarda ki ağırlık hissi, ödem ve iltihap giderilir, damarların duvarlarını sağlam ve esnek yapar.
  • Limon, soya ve hindistan cevizi yağları – ayak derisini besler, yumuşatır, kuruluk ve gerilme hissini giderir, terlemeyi azaltır.
  • Troxerutin – kılcal damarlarının kırılganlığını azaltır, ödem ve iltihabı giderir, yorgunluk ve ağırlığı yok eder.

Varison kremi nasıl kullanmak gerek, sonuçlara ne zaman ulaşılır?

Bu mucizevi kremin işe yaraması için, etkisini görebilmek ve kalıcı sonuç için mutlaka düzenli bir şekilde kullanmak gerekir. Mesela, bir kez sürüp 3-4 gün kreme ara verirseniz hiç bir fayadası olmaz. Örneğin, orta şiddetinde bir varis problemini iyileştirmek için 1,5 – 2 hafta kadar sürekli sürmek gerekir. Günlük krem uygulaması: sorunlu bölgeye bir parça krem sürerek tamamen emilene kadar masaj yapmak gerek.

Bazıları için günde bir kez (mesela, gece), diğerleri için – 3 kez sürmek gerekecek. Bu hastalığın şiddetine bağlı. Zaten 10 – 15 gün sonra fark edeceksiniz ki şişkinlikler ve şişmiş damarlar azalmış, cildiniz daha yumuşak ve esnek olmuş.  Sadece hastalıkta değil, varisleri önlemek için de Varison kullanılabilir. Yapmanız gereken tek şey: gece yatmada önce kremi yorgun ayaklarınıza ve topuklarınıza sürmektir.

Kullanan insanlar bu krem hakkında ne düşünüyorlar

İnternet’in nasıl bir şey olduğunu bilirsiniz. Her kez istediğini yazmakta özgür. Bazıları ellerine bile almadıkları bir ürün hakkında olumsuz yorumlar yazabiliyorlar. Bunu neden yapıyorlar hala anlamış değilim. Ben şahsen çok memnun kaldım ve herkese tavsiye ediyorum. Kesinlikle işe yarıyor, ben şahidim. O kadar iyi bir krem ki 2 kutu daha ısmarladım, biri annem için.

Tabii interne’te benim gibi düşünen insanlar da çok var. Bunlar gerçekten kremi kullanmış ve memnun kalmış kullanıcılardır. Onların yorumları daha inandırıcı, daha güvenilir bence.

Benim şahsi deneyimim, sonuçlar ve yorumum

Eczacı arkadaşa inanmayarak bütün şehri dolaştım ve, haklıymış, hiç bir eczanede bu krem satılmıyor. Amazon’a baktım – orada da yok, daha doğrusu benzeri kremler çok, ama onların hiç birini işe yaramıyor, ben biliyorum.

Varicobooster nelere iyi gelir?

İnternet’ten sipariş verdikten 4 gün sonra kremi elime almıştım. Hemen sürdüm. Kokusu ve kıvamı çok hoş, üstelik ayak cildim hemen yumuşacık oldu. Kullanımın dördüncü günü ilk kez ağrısız, krampsız bir uyku uyudum. Bu inanılmaz bir şeydi.

Varison sürmeye başladığımdan bu yana tam bir ay geçti. Varislerimden tamamen kurtuldum, her gün bu kremin üreticilerine dua ediyorum. Beni çok büyük bir dertten kurtadılar.

Nasıl sipariş verilir, nelere dikkat etmeli?

Dediğim gibi – tek çare internet’ten sipariş vermek. Söylemeyi unuttum – resmi web sitesinde bu kremin fiyatı çok ucuz. Bir de çok şanslıyım, kampanyaya denk gelmişim ve ürünü %50 yarı yarı fiyatına satın aldım.

Varison resmi web sitesi

Ayrıca belirtmek isterim ki ürün çok popüler olduğundan son zamanlarda taklitleri çoğalmakta. İnsafsız satıcılar Varison adında sahte mal piyasaya sürmüşler. Bu yüzden %100 garanti orijinal ürün almak istiyorsanız, kesinlikle sadece resmi sitesinden sipariş vermelisiniz.

12345 (363 votes, average: 4,58 out of 5)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir