Varislere karşı Varicobooster – gerçek mi, değil mi? Benim yorumum.

varicobooster mini

Gençliğimde annem hep ayaklarımı korumamı, onlara iyi bakmamı söylerdi. Annemi hiç dinlemedim, hep topuklu ayakkabı giydim. Belli bir yaşa kadar her şey normaldi, sonra fark ettim ki çok çabuk yoruluyorum, ayaklarım sık sık ağrımaya başladı. Kılcal damarlar belirginleşti, zaman zaman bacaklarıma dayanılmaz kramp girer oldu. Varicobooster ile tanışmasaydım halim ne olurdu bilemiyorum. Her halde en sonunda bıçak altına yatmak zorunda kalırdım.

Bir aralar markette çalıştım. Benimkisi getir götür işleriydi, yani bütün gün ayakta olmam gerekiyordu sabah 8’den akşam 6’ya kadar. Öğlen yemeğine sadece yarım saat ayrılır, daha sonra tekrar koşuşturmak gerek. Oturup dinlenmek katiyen yasak, her yerde kameralar var. Görürlerse ceza kesilir. Akşam eve zar zor geldiğimde sanki ayaklarıma birer tane halter bağlamışlar gibi hissediyordum.

Varislere karşı Varicobooster – gerçek mi, değil mi?

Bir gün ayaklarım okadar fena ağrıdı ki, doktora gidebilmek için işimden izin almak zorunda kaldım. Patronumuz çok sert, sinirli bir bayandır. Beni dikkatle dinledi, ama izin vermedi. Onun yerine masaya bir krem koydu – “al bunu sür geçer, çok işimiz var!” – dedi. Yapacak bir şey yok, işime geri döndüm. Sinirimden ne kremi olduğuna bile bakmadım.

Eve geldim, sakinleştirici içtim, aklıma krem geldi. Sürmeden önce neyin nesiymiş diye araştırmaya karar verdim. İnternetten öğrendiklerimden şaşkına döndüm.

Varicobooster nelere iyi gelir?

Ürün bir çok sorun ile mücadelede etkili sonuç verir, mesela post-trombotik sendrom, kronik venöz yetmezlik, hematom, yumuşak doku ve travma sonrası ödemi, yada varisler. Hem tedavi için hemde önlemini almak için kullanılabilir.

İçeriğinde neler mevcut?

 1. At kestanesi ve huş ağacı yaprakları – damar duvarlarını sağlam ve esnek bir hâle getirir, derideki küçük rahatsızlıkları ortadan kaldırır, ayaklardaki ağrı, yorgunluk ve ödemi giderir.
 2. Limon, soya ve hindistan cevizi yağı esansiyel yağı – kuruluk ve gerilme hissini giderir, ayak derisini derin bir şekilde nemlendirir ve besler, terlemeyi azaltır ve yok eder.
 3. Pelin, mentol, papatya ve ısırgan otu – ayaklara güç ve rahatlık verir, ayak derisini mikroplardan arındırarak temizler, kılcal çatlakların onarımını hızlandırır.
 4. Troxerutin – ayaklardaki yorgunluk ve ağırlık hissini ortadan kaldırır, kılcal damarların geçirgenliğini ve kırılganlığını azaltır, ödem ve iltihabı azaltır.
 5. Kafein, bal ve ginkgo biloba (mabet ağacı) – özenli bir bakım sağlar ve enerji verir, kan akışını düzenler, doku metabolizmasını etkinleştirir, hücrelerin yenilenmesini hızlandırır.

Ne kadar çok bileşen varmış değil mi? En önemlisi de %100 doğal ürün olması. Düzenli kullanıldığında kozmetik pürüzleri giderir, ayak terlemesini azaltır, şişlik ve yorgunluğu kaldırır, ağrı hissini giderir, cildi nemlendirir ve besler, bacaklarda kan dolaşımını güçlendirir.

Varicobooster olumlu ve olumsuz yönleri

Okuduğum yorumlardan anladığım kadarıyla herkes pek memnun olmasına rağmen, ürünün olumsuz yönleri de mevcut. Yinede doktorlar bile varicobooster önermekte. Krem sadece doğal bileşenler içerdiği için uzmanlar kendi hastalarına rahatlıkla tavsiye ediyor olması banada güven veriyor.

Eksiler:

 • sadece 50 ml;
 • geniş yara alanında uygulanamaz;
 • bazı bileşenler alerji yapabilir;
 • eczanelerde bulunmaz.

Olumlu yönleri:

 • tamamen zararsız (hamile ve emziren kadınlar bile kullanabilir);
 • benzer ilaçlar gibi kötü kokmaz;
 • doğal bitki bileşimi;
 • çok hızlı emilir, giysiniz lekelenecek diye korkmanıza gerek yok;
 • kanserojen içermez;
 • ameliyat sonrası diğer ilaçlarla kullanılabilir.

Etkileyıcı bileşim, olumlu yorumlar, %100 doğal, pahalı da değil, daha ne olsun?

Varicobooster bende nasıl etki sağladı, sonuç ne oldu?

Ben öyle reklamlara filan pek inanmam, ta ki kendi üzerimde deneyene kadar. Nasılsa krem elimde, ne kaybederim ki diyerek kremi bacaklarıma masaj yaparak sürdüm. Doğrusu kıvamı hoşuma gitti, kokusu da güzel, hemen de emildi. Yapmam gereken günde iki kez sürmek, sonuçlar nasıl olucak merak ediyordum.

Ertesi sabah işe giderken tekrar sürdüm. Ve, inanır mısınız, bütün gün koşuşturmama rağmen ayaklarımda ki o yorgunluk hissi yoktu. Tamam kuş gibi özgürdüm desem yalan olur, ama yinede baya hafiflemiştim. Akşam eve yürüyerek geldim, neredeyse hiç yorulmadım.

İki haftalık devamlı kullanım sonrası ben sanki yeniden doğdum. Küçücük kremden bu kadar etkili bir sonuç beklemezdim. Ayaklarımdaki ağırlık hissi gitti, sanki enerji ile doldular. Uzun zamandan beri ilk kez uzun uzun yürüdüm parkta.

Yer yer kılcal çatlaklarım var idi, daha az belirginleştiler. Önceleri bazı geceler uykumda ayaklrıma kramp giriyordu, artık öyle bir problemim hiç yok.

Varicobooster nelere iyi gelir?

Böyle muhteşem sonuç aldıktan sonra durmak bence yanlış olur. Hemen üç tane daha ısmarladım. Biri benim için, diğeri – patronuma, borcumu vermem gerek değil mi? Bu arada kendisine çok minnettarım, o gün beni varicobooster kremi ile tanıştırmasa idi, belki de hala ağrı çekiyor olacaktım. Üçüncüsü de eşime. Ayak kokusundan kurtulma zamanı geldi sanırım.

Varicobooster kremi nereden alınır, fiyatı nedir?

Yorumlara göre ürünü en ucuz fiyata sadece

Resmi web sitesinde

alabiliriz. Buradan sipariş verdiğinizde emin olabilirsiniz ki kaliteli, orijinal bir ürün evinize kadar gelecektir. Başka bir yerde bulduğunuzda, ki muhtemelen sahte olacaktır, fiyatı kat katı daha yüksek olacaktır. Eczanelerde de bu ürünü bulmak hayli zordur, eğer bulursanız bilim ki fiyatı en az iki katı olacaktır.

Siparişleri telefonla arayarak, yada internet üzerinden verebilirsiniz. Başvurduğunuz gün sipariş işleme alınır ve yaklaşık 3-5 gün içerisinde teslim edilir.

Ve son olarak – ayak sağlığınızı asla ihmal etmeyin, sık sık onlara masaj yapın, dinlendirin.

12345 (338 votes, average: 4,68 out of 5)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir