Сhoсolate Slim zayıflama ürünü: nasıl kullanılır, bende ki etkisi

Lütfen dikkat: bu makale 2017 yılında yayınlanmıştır ve bilgiler artık güncel değildir. Konuyla ilgili güncel bilgileri 2022 tarihli yeni yazımızda okuyabilirsiniz: Ketojenik Diyet nedir? Keto Actives/Slim/Burn kullanıcı yorumları

Az kalsın şişmanlığım yüzünden evde kalacaktım. Hiç evlenmemek sorun değil de, ömrüm boyunca annemin şikayetlerini dinlemek zoruma gidiyordu. Chocolate Slim sayesinde nasıl hayatım değişti anlatmak istiyorum.

Merhaba ismim Aslı, 28 yaşındayım ve ailem ile birlikte Bodrumda yaşıyorum. Küçüklüğümden beri şişman bir çocuk olmuşumdur. Beni hep çörekler ile, börekler ile beslediler ve tabii bu da kiloma yansıdı. Beni hamur işleri ile beslemek yerine spora yazdırmak akıllarına gelmemişti. Sonunda olacağı oldu ve bu hale geldim. Okulda arkadaşlar bana şişko diyerek hep dalga geçtiler.

Aynı durum üniversitede de devam etti. Arkadaşlarım birer birer evlendiler, bense hiç kimseyle birlikte olmamıştım. Bir üstelik annemin şikayetleri başladı: ne zamana kadar yalnız olacaksın, artık torun sevmek istiyorum diye tutturdu. Böyle devam etmemeliydi, bir şeyler yapmam gerekiyordu. Hayatımı radikal bir şekilde değiştirmenin zamanı gelmişti.

Chocolate Slim zayıflama ürünü ile ilk tanışmam

Chocolate Slim zayıflama ürünü ile ilk tanışmam

Doğruyu söylemek gerekirse ben çoktan durumu kabullenmiştim, ayrı ev tutar kedim ile geçinir gideriz diye düşünüyordum ki hayatımda önemli bir gelişme oldu. Bir arkadaşımın doğum gününde genç bir adamla tanıştım ve ondan çok etkilendim. Tekrar zayıflamaya karar verdim, geçen sefer ki olumsuz deneyimime rağmen.

Alternatif zayıflama yöntemlerini araştırmaya başladım ve Chocoslim ile tanıştım. Pek bir umudum olmasa da bir denemeye karar verdim. Yalan mı gerçek mi deneyerek öğrenmek istedim. Peki bu ürün nedir, içeriğinde neler var bilmek ister misiniz? Aşağıda Chocolate slim hakkında yaptığım küçük bir araştırmayı sunuyorum size.

Ürünün içeriğinde ki hangi maddeler zayıflamaya yardımcı olur?

En güzeli ne biliyor musunuz? – İçerisindeki hiç bir katkı maddesi yoktur, bileşenlerin tamamı doğaldır ve bu yüzden Chocolate Slim ürünü alerji yada yan etki yapmaz. İçindekiler:

 • yeşil kahve – düzenli tüketildiğinde vücudun yağ oranını önemli ölçüde azaltır;
 • goji meyvesi – sindirim ve bağışıklık sistemini güçlendirir ve karbonhidrat metabolizmasını hızlandırır;
 • acai çileği – büyük miktarda antioksidan içermesi nedeniyle vücuda genel sağlık vermesi yanısına, acai meyvesi besleyici, koruyucu ve kas destekleyici proteyin içerir. Ayrıca amino asitler, mineraller, enzim siyanidin değişim süreçlerini geliştirmeye yardımcı olur. Bu meyveler özellikle egzersiz sonrası tüketildiğinde deri altı yağların erimesine neden olur;
 • çia tohumu – egzotik ve organik olan çia tohumları tokluk hissi verir, sindirim sistemin normal çalışmasına yardımcı olur. Tohum içerisinde bulunan lif sayesinde toksinler atılır, kilo kaybını hızlandırır;
 • doğal kakao – vitaminler, mineraller ve folik asit içerir. Açlık hissini ortadan kaldırır, toksinleri atarak vücudu yeniler;
 • reishi mantarı özü (ganoderma) – mideye tokluk hissi verir. Bu mantar özü birikmiş yağları ayırır ve vücuttan atar. Daha sonra toksinlerden kurtulmuş hücreler vitamin ve mineral kompleksleri ile beslenir.

Chokolate slimin yararlı özellikleri nedir, nasıl kullanmalı?

Çokoslim devamlı kullanıldığında vücudu temizler, zayıflatır. Onun bileşenleri iç organların daha iyi çalışmasına neden olur, deri altı yağları daha hızlı bozulur ve atılır, onunla birlikte toksinler, kolesterol plakları vücuttan çıkarılır. Selülit gözle görülür bir şekilde azalır yada tamamen yok olur. Chocoslim sadece zayıflatmakla kalmaz, aynı zamanda tüm bedene genel olarak sağlık verir.

En iyi etkiyi görebilmek için nasıl kullanmalı

Bu tadı hoş olan kokteyli evde hazırlamak çok kolay. Bütün gün enerjik ve güçlü hissetmek için bir bardak Choco Slim yeterli olacaktır. Uzmanlar sabah egzersizinden hemen sonra tüketilmesi gerektiğini söylüyor, böylece bütün gün zinde ve aktif olursunuz.

 1. Choco slimi kahvaltıdan önce içmek gerek.
 2. Yaklaşık 2-3 çay kaşığı tozu bir bardak kaynamış su ile demledikten sonra en az 30 dakika bekletmelisiniz.
 3. İçmeden önce karıştırın.
 4. Chokolate Slim sinir sistemini aktive ettiği ve enerji verdiği için bu nedenle akşam/gece kullanmayı tavsiye edilmiyor.
 5. En fazla 30 gün tüketilmesi gerekiyor, daha sonra bir o kadar mola verilir ve gerekiyorsa bir kurs daha içebilirsiniz.

Hamile ve emziren kadınlar, çocuklar ve 60 yaş üstü yaşlılar, yüksek tansiyonu olanlar için ürün kullanımı sakıncalı olabilir.

Chokolate slimin yararlı özellikleri nedir, nasıl kullanmalı?

Choco Slim kullandıktan sonra gördüğüm sonuçlar ve netice

Bir ay boyunca sabah yürüyüşünden sonra kahvaltı yapmadan Çokoslim içtim ve tam 17 kilo verdim. Bunun yanısına, kendimi hiç olmadığım kadar zinde ve aktif hissediyorum. Sonuçlar süper! Güzel olan yanı da bu kokteyli içmeyi bırakınca tekrar kilo almıyorsun.

Kendime 3 beden daha küçük elbiseler aldım. İş yerindeki arkadaşlarım çok güzelleştiğimi belirttiler ve özel hayatım en sonunda düzene girdi. Chocolate slimi herkese tavsiye ediyorum. Pişman olmayacaksınız.

Nereden, nasıl satın alabilirsiniz

İnternet sitelerinde Choco Slim hakkında yazılmış olumsuz yorumlar yazılmakta, bunun nedeni – çoğu kişi sahte ürün denedikleri için bir faydasını göremiyorlar. Benim gibi orijinal mal alırsanız olumlu sonuçları mutlaka göreceksiniz. Maalesef bu ürünü eczanelerde bulamazsınız, Amazon da sanki benzeri bir şey gördüm, ama aynısı değil. Unutmayın ki sahte çokoslim alırsanız zayıflamak bir yana, sağlığınıza ciddi zarar verebilirsiniz. Bu yüzden sadece resmi sitesinden ısmarlamak gerek.

özel resmi web sitesinden

Ben şahsen resmi web sitesinden ısmarladım. Fiyatına gelince – çok uygun, üstelik sık sık kampanyalar düzenlendiği için ben yarı fiyata satın aldım. En kısa zamanda iki kutu daha sipariş vereceğim.

Editör: Bård Bjornsen, ben Türkiye’de yaşıyorum. Türkçe, beslenme ve tıp okuyorum, bu web sitesinin genel yayın yönetmeni olarak çalışıyorum, makaleler yazıyorum ve gazetecilik tutkum var.

Arkadaşlarınızla paylaşın