Zayıflama hapları Lipo Fit. Gerçek mi yalan mı?

Lütfen dikkat: bu makale 2016 yılında yayınlanmıştır ve bilgiler artık güncel değildir. Konuyla ilgili güncel bilgileri 2022 tarihli yeni yazımızda okuyabilirsiniz: Ketojenik Diyet nedir? Keto Actives/Slim/Burn kullanıcı yorumları

Genç bir kız için aşık olmaktan daha güzel ne olabilir? Aşkına karşılık beklemesi de en doğal hakkı, peki ya o kız 80 kilo ise? Lipo fit ile nasıl üniversitenin en yakışıklı çocuğunu kendime aşık ettim, anlatayım size.

Adim Nur, biraz kiloluyum… tamam baya kiloluyum. Ben kendimi bildim bileli hep böyleyim. Annem de babam da iri yapılı insanlardır, ben de genetiktir diyerek doğrusu zayıflamaya çalışmadım. Anlamanızı isterim ki çirkin biri değilim, sadece tombiş biriyim. Asla kilolarım yüzünden kompleks yapmadım… taa ki onu görene kadar.

Bilirsiniz, birini görürsün ve vurulursun, aşık olursun. O benim hayallerimdeki erkekti, ama maalesef ben onun hayallerindeki kız değildim. İncecik, zayıf kızlara nasıl baktığını gördüm, benim gibi şişmanı ne yapsın, ve o an kilo vermem gerektiğini anladım. Ama nasıl?

Zayıflama hapları Lipo fit

Neler neler denedim: evde spor yapmaya çalıştım – beceremedim, diyet yapmaya karar verdim – 2 gün anca dayandım, yağlarımı aldırmayı düşündüm – korktum. Bir gün kafede kara kara düşünüp hamburgerleri götürürken, karşı masaya incecik bir kız oturdu, yemeğini yemekten önce bir bardak suda hap eritip içti. Merak ettim, nedir diye sordum, meğer Lipo fit diye zayıflamak için kullanılan bir ürümüş. Ben ne yaptım? – hemen internetten bilgi toplamaya karar verdim. Nasıl bir şey, fiyatı ne, her şeyi bilmem lazımdı.

Lipo fit nedir, nasıl çalışır?

Lipo fit zayıflama ürünüdür. Yediğiniz yemeklerin içeriğindeki yağ ve şekeri % 95 tutar ve kana karışmadan vücudunuzdan atar. Bu sayede metabolizmanız vücuda yağ depolayamadığından dolayi vucuttaki mevcüt yağları eritmeye başlar.

Lipo fit, mide ve bağırsakta daha gıdalar emilirken yağ ve karbonhidratı tutarak emilmesini önler. Bu sayede kana karışmadığından vücudunuzda yağ birikimi yapmadığı gibi vücudunuzun ihtiyacı olduğu enerjiyi de vücudunuzdaki yağları parçalayarak alır.

Ne muhteşem bir şey değilmi? Bir düşünün – istediğin her şeyi yiyorsun, ama kilo almıyorsun. Mesela bir porsiyon kebabın içerisindeki 31 gr yağı ve 42 gr karbonhidratı %94 oranıda tutar. Bir porsiyon karnıyarık içerisinde 14 gr yağı 12 gr karbonhidrat %94 oranıda tutar. Ya da bir örnek daha – bir porsiyon mantı içerisindeki 23 gr yağı ve 49 gr karbonhidratı %95 oranında tutar.

Etkileyıcı değil mi? Bir de enteresan bir şey daha var – Lipo fit etkisi noter huzurunda kanıtlanmış tek ürünmüş!

En iyi sonuç için nasıl tüketmek gerek?

Yapmam gereken tek şey öğlen ve akşam yemeğinden 2 dakika önce lipofit hapını bir bardak suya atıp erimesini beklemek ve daha sonra içmek. Bu kadar basıt. Ne yorucu egzersizler ne de bitmek bilmeyen diyetler.

İnternetteki yorumlar da çok olumlu, videoları da izledim, hatta ünlüler bile kullanırlarmış. Bir çoğunun instagramm sayfalarında lipofit içerken yapılmış selfilerini gördüm. Bu da bana çok inandırıcı geldi. Lipofit hakkında hiç olumsuz yorum okumadım, sanırım herkes memnun bu üründen. Hemen ısmarladım. Bir kutu Lipofit tam 20 tane hap içerir, bu da 10 günlük kullanım içindir. Ben tek seferde tam 10 kutu ısmarladım. Yani yaklaşık 3 aylık kurs için.

Peki yan etkisi yada zararı var mı?

Ürünün en güzel yanı – hiç yan etkisi, yada bir zararı yok. Prof. Dr. Bülent Süryancıoğlu’nun dediği gibi “Aç kalarak zayıflamak vücuduna vereceğin en büyü zarardır. Her zamanki gibi ye, fakat lipo fit kullan”

Birinci ay

İlk hafta pek bir şey fark edemedim. Sanki hayatımda hiç bir değişiklik yoktu gibi. Aynı eskisi gibi istediğimi yiyor, içiyordum. İştahım olduğu gibi yerinde idi. Biraz üzüldüm tabi, ama yinede lipo fit içmeye devam ettim. Satın aldık bir kere.

Birinci ayin bitiminde tartıya çıktığımda gözlerime inanamadım – neredeyse 6 kilo gitmişti. Hemde hiç diyet yapmadan. Doğrusu çok etkilendım, artık durmayı hiç düşünmüyordum.

İkinci ay

İkinci ayda da aynı şekilde yemeklerde önce lipofit içmeye devam ettim. Sonuçları görmeye başladığımdan beri çok güzel motıvasyon oluyorum ve sağlıklı beslenmeye başladım. Genel sağlık durumum’da gittikçe iyi’ye gidiyor.

Lipo fit nedir, nasıl çalışır?

En sevdiğim eteğim bol gelmeye başladı. Kendimi hafiflemiş ve zinde hissediyordum. Bu da beni mutlu ediyordu. Arkadaşlarım bendeki değişikliği fark etmeye başladılar. Beğendiğim çocuk bana gülümser oldu. Mutluluktan havalarda uçuyordum. İkinci ayın sonunda tartıda eksi 12 kilo gördüm.

Üçüncü ay

Durmak mı? – Asla! Zaten kilo veriyor olmama rağmen, gittim birde spor salonuna yazıldım. Artık hem fazla yağlarımdan kurtuluyor, hem de daha forma sahip olma yolundayım. Gerçi beğendiğim çocuğun da aynı spor salonuna gidiyor olması tesadüf değil. Orada ilk kez konuştuk.

Aldığım 10 kutu lipo fit ürünü tam yüzüncü günü bitti, ve tadaaam – tartıya çıktığımda tam tamına eksi 25 kilo! Kendimi muhteşem hissediyorum, moralim tavan yaptı. Artık kimse bana şişko diyemeyecek. Sağlığım süper, taşikardi geçmişte kaldı. Aşık olduğum çocuk ile artık birlikteyiz. Bana her gün komplimanlar yağdırıyor.

Annem ile babam da bendeki değişikliği görünce, kendileri için de lipo fit ısmarlamamı istediler. Şişmanlığın genetikle alakası olmadığını biliyoruz artık. Onlara da mutlaka yardımcı olacağım.

Lipo fit Türkiye’de nereden alınır?

Maalesef bu süper ürünü eczanelerde bulmak mümkün değil. Elde etmenin tek yolu internetten sipariş vermek. Üstelik sadece

özel resmi web sitesinden

sipariş etmek gerekiyor ki yanlışlıkla sahte mal satın almayasınız. Bu durumda zayıflamayı bir yana bırakın sağlığınıza çok fena zarar verebilirsiniz. Duyduğuma göre sahte ürün alanların bazıları hastanelik bile olmuşlar. Lütfen çok dikkatli olun.

Ve son olarak: şişmanlığı yenebilir, çok daha güzel, zayıf ve en önemlisi – daha sağlıklı biri olabilirsiniz. Asla pes etmeyin, hayallerinizden vazgeçmeyin. Sağlıkla kalın, mutlu kalın.

Editör: Bård Bjornsen, ben Türkiye’de yaşıyorum. Türkçe, beslenme ve tıp okuyorum, bu web sitesinin genel yayın yönetmeni olarak çalışıyorum, makaleler yazıyorum ve gazetecilik tutkum var.

Arkadaşlarınızla paylaşın