Titan Gel mucizesi gerçek mi, yalan mı. Kullananlardan gelen yorumlar

Lütfen dikkat: bu makale 2017 yılında yayınlanmıştır ve bilgiler artık güncel değildir. Konuyla ilgili güncel bilgileri 2022 tarihli yeni yazımızda okuyabilirsiniz: Titan Gel türkiye (original ve gold): nedir, nasıl sürülür, ne işe yarar?

Bir ürolog ve en önemlisi bir anne olarak böyle bir durum başıma geleceği hiç düşünmezdim ama insan oğlu her şeye meğer hazır olmalı. Evladımın mutluluğunu, hatta hayatını Titan Gel diye bir ürüne borçlu olacağımı hiç aklımdan geçmezdi…

Merhaba, adım Semra ve ben bir doktorum, uzmanlık alanım – üroloji. Ömrümün yaklaşık 20 senesini insanların sağlığına adadım. Ama hepsinden önemlisi – ben bir anneyim. Şu an 19 yaşında bir oğlum var. Kendisi içine kapanık bir gençtir, insanlar ile arkadaşlık kurmakta zorluk çekiyor, hele hele bir kız ile birlikte olduğunu hiç görmedim. Gençtir, zamanla kendine güveni artar sandım.

Ne yazık ki umduğum gibi olmadı. Zaman geçtikçe bizimki iyice içine kapandı, depresyona girdi. Sanki benden bir şey saklıyordu. İçimde kötü bir his vardı. Ve bir gün günlüğünü buldum, belki okumamam gerekirdi ama, evladımın canını sıkan ne bilmem gerekiyordu. Öğrendiklerim beni şaşkına çevirdi: meğer oğlum bir kıza aşık, ama ona yaklaşmaktan çekindiği için acı çekiyor, hatta intihara bile kalkışmış. İşin ironisi tüm komplekslerin nedeni penisin boyutuymuş.

Titan Gel büyütücü krem içeriğinde neler var, neden bu kadar popüler?

Bir uzman doktor olarak işin çözümünü tabii ki biliyordum, ama bir anne olarak oğlumla bu konuyu konuşamazdım. Benden daha fazla utanacak, çekinecekti. O zaman bende aile dostumuz olan psikolog bir arkadaştan yardım istedim. Yüzlerce insana yardımcı olan Titan Gel adlı ürünü oğluma önermesini istedim.

Neden hastalarıma Titan Gel öneriyorum, bu ürünün faydaları nedir?

Evladıma korkmadan önerdiğim bu kremin neyin nesidir, Titan Gel nedir diye soracak olursanız cevap veriyorum – bu alet büyütücü jel içeriğinde ki maddelerin sayesinde çok güçlü formüle sahiptir. Sistematik kullanıldığında erkeklerde çok hızlı ve etkili şekilde potensin düzeldiği ve cinsel organın büyüdüğü görülmüştür. Doğal olarak insanın kendine olan öz güveninin artması da arkasından gelir.

Ayrıca bu kremi kullanan hiç bir çiftin yan etkilerinden, yada kremin zararlarından korkmasına gerek yok, Titan Gel tamamen güvenlidir. Şimdiye kadar kimsede yan etki, konterendikasyon yada onun gibi problemler görülmemiştir.

Klinik deneyler ile kanıtlanmıştır ki kullanan erkeklerin % 95 cinsel organı en az 3 sn uzamış ve 4 katı daha kalınlaşmıştır. Bir erkeğin kendisini mutlu ve vazgeçilmez hissetmesi için onun cinsel alanda kadınını tatmin edebilmesi gerekir, bu yüzden penisin büyüklüğü ve kalınlığı her iki taraf için de çok önemlidir.

Titan Gel büyütücü krem içeriğinde neler var, neden bu kadar popüler?

Kadınlar güzel, yada sağlıklı olabilmek için uzun uzun prosedürler yapabilirler. Ama erkekler öyle değiller, hep acele ederler, hemen etkisini görmek isterler. İşte bu yüzden Titan Gel üreticileri ürünün kullanımını erkekler için maksimum kolay hale getirmişlerdir. Tüm dünya boyunca yüzlerce erkeğin bu kremde hoşuna giden tarafları şunlar:

  • içerisinde tamamen doğal bileşenlerin bulunması;
  • testler sırasında hiç bir kontrendikasyonlar görülmemiştir;
  • kullanımı çok basit, fazla zamanınızı almıyor;
  • devamlı kullanıldığında %100 etki.

Ürünün formülü patentlidir, yinede üreticiler herkesin sağlıkla, güvenle kullanabilmesi için içeriğinde ki bileşenleri gizli tutmuyor. Tüm kullanıcılar kremin ana maddelerini kutunun içerisinde ki kullanım kılavuzundan öğrenebilirler. Kısa bir özetle içerisinde sadece bitkisel bileşenlerin yanısına trietanolamin ve elastin bulunmakta.

Kullanıcılardan gelen yorumlar ve düşünceler ne yönde? Gerçek mi, yalan mı?

Benim yorumları ve işe yarayıp yaramadığını öğrenmem için internet’e bakmama gerek yok. Hastalarıma zaten sık sık bu jeli tavsiye ediyorum, tabii karşımdaki içler acısı bir durum değilse. Hastalarıma hep şunu diyorum – ameliyat olmaya acele etmeyin, önce daha basit ama bir okadar da etkili yöntemleri deneyin.

Benim şahsi istatistiklerime göre önerdiğim her 100 hastamdan en az 90’nı etkisinden çok memnun kalmıştır. Tabii olumsuz yorum yapanlar da var. İşe yaramadı, bir fark göremedik diye bana geliyorlar. Bende hemen tam olarak nereden aldıklarını soruyorum. Ve ne gariptir ki memnun kalmamışların çoğu ya yanlış yerden satınalmışlar, yada kremi doğru kullanmamışlar meğer.

Titan Gel nasıl kullanılır? Gerçeği sahtesinden nasıl ayırt edilir?

Daha önceden belirttiğim gibi kullanımı çok basit: bir erkeğin yapması gereken az miktarda jeli kuru, temiz penisine sürmesi. Bu arada penis ereksiyon halinde olması gerekir. Yaklaşık 20 dakika sonra sex yapılabilir. Bu kadar basit. Devamlı kullanıldığında etkisini 2-3 hafta sonra görebilirsiniz.

Maalesef piyasada sahte Titan Gel satan şirketler günden güne çoğalıyor, bu yüzden sağlığınızı riske atmak istemiyorsanız sadece resmi sitesinden ısmarlamanız gerek.

Neden hastalarıma Titan Gel öneriyorum, bu ürünün faydaları nedir?

Orijinal ürün nereden, nasıl sipariş verilir. Fiyatı her cebe uygun mudur?

Dediğim gibi, eğer gerçek, Titan Gel türkiye (original ve gold) elde etmek istiyorsanız sadece resmi web sitesinde formu doldurmanız yeterli olacaktır. Ne yazık ki bu krem Türkiye’de hiç bir eczanede şimdilik satılmıyor. Satın almanın tek yolu – internetten sipariş vermektir.

Fiyatına gelince – çok uygun, gerçi dolandırıcı sitelerde dahada ucuza bulabilirsiniz belki, ama bence sağlık ile oynanmaz. Ben siparişimi verirken o gün kampanya vardı, %50 indirmle iki kutu aldım ve oğluma vermesi için arkadaşıma verdim. Artik içim rahat.

Denenmiş ve kesinlikle %100 orijinal Titan Gel resmi web sitesi

Ve son olarak söylemek isterim ki cinsel birliktelik çok önemlidir. Her iki tarafın da mutlu, stressiz ilişki yaşaması için hem kadın, hem erkek sex yaparken doya doya tatmin olmalı. Bu bakımdan Titan Gel gerçekten işe yarıyor. Sadece bir kaç haftada penisin daha uzun ve kalın yapmakla kalmaz, erken boşalmayı da önler, erkeğin kendine olan öz güvenini de yerine getirir, ve elbette bu durum ilişkiye’de yansır. Bu arada haftaya oğlumun sevgilisini bizimle tanıştırmaya getirecek.

Editör: Bård Bjornsen, ben Türkiye’de yaşıyorum. Türkçe, beslenme ve tıp okuyorum, bu web sitesinin genel yayın yönetmeni olarak çalışıyorum, makaleler yazıyorum ve gazetecilik tutkum var.

Arkadaşlarınızla paylaşın