Vejin Jel gerçek mi? Krem: nasıl kullanılır, yorumlar, nedir, şikayetleri

Lütfen dikkat: bu makale 2017 yılında yayınlanmıştır ve bilgiler artık güncel değildir. Konuyla ilgili güncel bilgileri 2022 tarihli yeni yazımızda okuyabilirsiniz: Brasillian Spider Super Set kapsül: nasıl kullanılır, ne işe yarar, şikayet var?

Kısırlık tedavisinde alet büyütücü kremin büyük rol oynayabileceği hiç aklınızdan geçer miydi? Benim açıkçası tereddütlerim vardı. Kim derdi ki evlat hasreti Vejin Jel diye bir ürün sayesinde sona erecek.

Evlendiğimiz an ikimizde bakire idik, seksin, cinsel hayatın aslında nasıl bir şey olması gerektiğini bilmiyorduk. Doktorlara yada büyüklere sormak mi? – Asla! Kendimizce yeni bir şeyler deneyip öğrenmeye çalışıyorduk. Eşimin penisi büyük mü küçük mü farkında değildim, açıkçası başka deneyimim olmadığı için neyle karşılaştıracağımı bilmiyordum. En üzücü şey ise – 2 sene geçmesine rağmen hala çocuğumuz olmamıştı.

En son doktora gittik. Bende bir problem yokmuş, kocamda ise sperm sayısı azmış. Doktor bey bir sürü ilaç yazıp bizi eve gönderdi. Eşimin kullandığı bazı ilaçlar yan etki ettiği için onlardan vazgeçmek zorunda kaldık. Daha sonra bir arkadaşı bize Vejin Jel diye bir ürün tavsiye etti. “Belki sorununuzu gidermez, ama bir ziyanı olmayacağı kesin” – dedi.Mucizevi ürünün bizde gösterdiği etki. Mutluluğumuzu ona borçluyuz

Vejin Jel nedir, ne işe yarar, hangi durumlarda kullanılır?

Bu ürün neyin nesiymiş diye merak ettim ve sipariş vermeden önce ufak bir araştırma yapmaya karar verdim. Öğrendiklerim beni açıkçası şaşkına çevirdi: meğer çoğu kişi penisin boyutundan ve de gösterdiği cinsel performansından memnun değillermiş.

Vejin Jel dedikleri ürün bu sorunlara bire birmiş. İlk kullanıldığı günden etkisini gösterir, sexin daha uzun sürmesine neden olur. Devamlı kullanıldığında ise erkeklerin cinsel organı gözle görülür şekilde büyür, kalınlaşır. Ve bizim için en önemlisi meğer Vejin Jel sperm sayısını artırırmış. Bu bilgilerin ne kadarı doğru, ne kadarı yalan tabii ki kullanmadan bilemeyiz.

İnternet’te Vejin Jel hakkında neler yazıyor, kullanmış insanların yorumları neler

Anladığım kadarıyla bu kremin en önemli özelliği – alet büyütmekmiş. Kullanıcılardan gelen yorumlar genelde bu yönde. Neredeyse herkes üründen çok memnun kalmış, ne kadar mutlu olduklarını internet forumlarında yazıp duruyorlar. Kimi 3 cm uzaltabilmiş, bir başkası tam 5 cm diye övünmekte.

Tabii eksi, olumsuz fikirler de yok değil. Zaten hep iyi şeyler yazsaydı o zaman şüpheli olurdu. Hiçbir ürün (ne kadar muhteşem olursa olsun) herkes için aynı şekilde fayda vermez, çünkü hepimiz farklıyız.

Doğrusu Vejin Jel sayesinde çocuğa kavuştuk diye bir yorum yada makale okumadım. Herhalde bunun nedeni – insanların bu jeli kullanma amacı biraz başka. Neyse, eşimle denemeye karar verdik, sonuçta hiç bir şey kaybetmiyor, belki de fazlasını kazanacaktık. Hem böylece doğru mu yalan mı deneyip öğrenecektik.

Mucizevi ürünün bizde gösterdiği etki. Mutluluğumuzu ona borçluyuz

Ürünün resmi sitesini buldum ve siparişimi verdim. Bu arada internet adresini daha sonra aşağıda bulabilirsiniz. Formu doldurduktan sonra beni hemen yetkili danışman geri aradı ve yaklaşık 3-6 gün sonra eve kadar teslim edileceğini söyledi.

Tam 5 gün sonra kurye siparişimi eve getirdi, ödemeyi de o zaman yaptım. Tamamen anlaşılmaz paket getirdiler, yani dışarıdan bakan hiç kimse içinde ne var bilemez. Bu çok güzel bence, çünkü konu komşunun benim ne aldığımı öğrenmelerini istemem.

Paketin içinden bir kutu Vejin Jel çıktı, yanında da kullanım kılavuzu. Kıvamı güzel, kokusu biraz hoşuma gitmedi, ama olsun bence o kadar önemli değil. İlk geceden kullanmaya başladık. Ben masaj yaparak eşimin penisine her cinsel birlikteliğimizden yarım saat önce sürdüm. Çok hoşuna gidiyordu.

Birkaç gün sonra değişikliği ikimizde fark etmeye başladık. Artık sex daha uzun sürüyor, zevki kat-katı artmıştı. İtiraf edeyim ilk kez orgazm olmaya başladım. Daha önceleri bu hissin nasıl bir şey olduğunu bilmiyordum bile.

Günlerin geçmesiyle kocamın penisi büyüdükçe büyüdü, kalınlaştı. Şimdi her geçe zevkin doruğuna çıkıyoruz. Sadece bu da değil: iki ay sonra hamile olduğumu öğrendik. Artık çok mutluyuz. Şimdi bana sorarsanız, Vejin Jel işe yarıyor mu, yaramıyor mu diye, cevabım – kesinlikle yarıyor!

Vejin Jel bileşeni, zararları, yan etkisi

Peki bu ürünün içeriğinde neler var ki bunkadar etkili, hatta hamile kalmama bile yardımcı oldu? – Öncelikle belirtmek istiyorum ki – Vejin Jel asla ilaç değildir, hele hele kısırlık ilaci hiç değildir! Eğer bu alanda bir probleminiz varsa kesinlikle ilk önce doktor tedavisi görmeniz gerekir. Bu jeli sadece bir takviye olarak görmeniz daha doğru.

Şahsen bana yardımcı olmasının nedeni – içerisinde L-arjinin ve guarana özü bulunmasıdır. Bu iki bileşim kan damarlarını genişletir, sperm sayısını ve kalitesini artırır. Bunların dışında içerisinde magnezyum ve glisin bulunmakta. Bu iki madde bilinen en iyi sinir sistemini rahatlatıcı maddelerdir, üstelik kan damarlarını genişleterek penisin büyümesine ve kalınlaşmasına neden olur.

Vejin Jel nedir, ne işe yarar, hangi durumlarda kullanılır?

Elbette sadece jel sayesinde problemim çozülmedi, bunun yanısına doktorun yazdığı ilaçlar ve vitaminleri de ihmal etmedik. Yine de Vejin Jel’in katkısı çok büyük. Bir güzel yanı da – asla yan etkisi yada bir zararı yok. Alerji yapması çok çok ender görülmüştür.

Vejin Jel nasıl satın alınır. Nereden bulabilirsiniz. Fiyatı nekadar

Maalesef bu ürüne sahip olmak isteyenler intenet kullanıcısı olmak zorunda, çünkü Vejin Jel Türkiye’de hiç bir eczane’de satılmaz. Hiç kendinizi yormayın bile, bulamazsınız. Bu yüzden direk resmi sitesine yönelmekte fayda var, çünkü ortalık sahte mal pazarlayan dolandırıcılarla dolu.

Vejin Jel denenmiş orijinal resmi web sitesi link

Fiyatına gelince: çok uygun, bitince bir tane daha almayı düşünüyoruz. Eczanede satılmıyor olması belki de daha iyi, sipariş verdiğimiz gün kampanya varmış ürünü yarı fiyatına aldık. Anladığım kadarıyla böyle kampanyalar sık sık düzenlenirmiş. Eminim siz de denk geleceksiniz. Hem zaten verdiği mutluluk ve yaşattıüı hoş anlar parayla ölçülmez bile.

Editör: Bård Bjornsen, ben Türkiye’de yaşıyorum. Türkçe, beslenme ve tıp okuyorum, bu web sitesinin genel yayın yönetmeni olarak çalışıyorum, makaleler yazıyorum ve gazetecilik tutkum var.

Arkadaşlarınızla paylaşın